Yhteystiedot

Hengellinen teatteriyhdistys Via Dolorosa-Liminka Ry


Pappilantie 6
91900 Liminka
info@viadolorosa.fi
Puhelin: 044 7521222

Hengellinen teatteriyhdistys Via Dolorosa –Liminka ry on valinnut 19.3.2018 pidetyssä vuosikokouksessaan uuden hallituksen ja sille puheenjohtajan, ja hallitus on ensimmäisessä kokouksessaan (16.4.2018) nimennyt muut toimihenkilöt seuraavasti:

Puheenjohtaja Ilkka Tornberg
Pappilantie 6, 91900 Liminka
puhelin 044 7521222
ilkka.tornberg@evl.fi

Varapuheenjohtaja Olli Seikula
Upseerikatu 3 a 11, 90130 Oulu
puhelin 0400 644740
olli.seikula@evl.fi

Sihteeri Anni Lyytikäinen (hallituksen ulkopuolinen jäsen)

Puvustonhoitaja Annikki Salmela
Lännentie 29, 91 900 Liminka
puhelin 040 7412168
annikki.salmela@suomi24.fi

Tarjoiluvastaava Sirkka Puusaari
Vatukkatie 3, 91 900 Liminka
puhelin 040 7195085
sirkka.puusaari@elisanet.fi

Tiedotusvastaava Sauli Pahkasalo
puhelin 044 737 0390
sauli.pahkasalo@rantalakeus.fi

Rahastonhoitaja Kerttu Weissenfelt
Karintie 16 D 14, 91 900 Liminka
puhelin 045 3474727
kerttuw@gmail.com

Kalustovastaava Arto Tuohimaa
arto.tuohimo@gmail.com.

Varajäsen Vilho Weissenfelt
Karintie 16 D 14, 91900 Liminka
puhelin 050 4643225
vilho.weissenfelt@dnainternet.net

Varajäsen Leena Leppäluoto
Myllykuja 11, 91 900 Liminka
puhelin 040 7154236
leena.leppaluoto@gmail.com

Kuva: Limingan kirkko / Kuvaaja: Pirkko Moisander